Reklam

Usta Cevap sürekli güncellenen dinamik içeriğiyle, özel inceleme ve dosyalarıyla teknoloji dünyasının nabzını yakından tutan bir sitedir. Usta Cevap’da reklam vermek hedeflediğiniz kitleye yakından ulaşmanızı sağlayacaktır.

Reklam Seçenekleri
ustacevap.com banner reklam, sponsorluk ve özel dosya sayfa olmak üzere üç farklı reklam seçeneği bulunmaktadır.

Banner Reklam
ustacevap.com her sayfasında yer alan 970 piksel genişlikli üst banner, 300 x 250 genişlikli sağ sütun banner ve iç yazı sayfalarında, yazıların altında yer alan 336 x 280 genişlikli banner reklam alanlarını tanıtım için kullanabilirsiniz. Bunun dışındaki reklam banner isteklerinizi de bize iletebilirsiniz.

Kategori Sponsorluğu
Usta Cevap’da yer alan çeşitli yazı kategorilerinden markanız için uygun olana sponsor olabilirsiniz. Reklam modelinde kategori sayfası markanıza ait görsellerle zenginleştirilecek, kategori sizin markanızın adıyla birlikte anılacak.

Mikro Site
Şirketiniz veya markanıza ait, Usta Cevap’da onunla ilgili yazılmış haberlerden veya bizzat Biltek Network editörleri tarafından hazırlanmış yazılardan oluşan ve ustacevap.com alan adı altında barındırılan özel mikro site ile markanızın web’de görünürlüğünü artırabilir, bunun için Biltek’in gücünden yararlanabilirsiniz.

Reklam için iletişim kurun
pozantimedya@gmail.com adresine e-posta göndererek ya da 0535 799 97 01 numaralı telefonu arayarak bizimle irtibat kurabilirsiniz.