Togg T10X ön siparişlerinde dijital çekiliş heyecanı!

Türkiye’nin yerli elektrikli otomobili Togg T10X‘in ön siparişlerine gösterilen büyük ilgi sonrasında, şanslı kullanıcıları belirleyecek dijital çekiliş 29 Mart’ta noter huzurunda gerçekleştirilecek. Ön sipariş süreci boyunca tam 177.467 kişi başvuruda bulunarak, T10X sahibi olma şansını yakalamak için kolları sıvadı. Çekiliş sonucunda ilk 20.000 talihli, T10X’in ilk sahipleri olacak ve ayrıca 20.000 kişi daha yedek liste kapsamında yer alacak.

Togg T10X, Türkiye’de ilk defa tamamen dijital bir satış yöntemiyle ön siparişe açıldı. 16-27 Mart tarihleri arasında Trumore uygulaması ve Togg resmi web sitesi üzerinden yapılan başvurular, 27 Mart günü saat 17.00’ye kadar kabul edildi. Çekilişe katılacak 177.467 kişi, 29 Mart’ta noter huzurunda gerçekleştirilecek dijital çekilişle ön sipariş hakkını kazanacak 20.000 şanslı kullanıcının kimler olduğunu öğrenecek.

Asıl ve yedek listeye giren kullanıcılar, akıllı cihazlarını teslim almayı bekledikleri süre boyunca ek garanti hakkı ve her ay için Trugo’dan 85 kWs enerji dolum hakkı elde edecekler. 2023 yılında teslim edilmeye başlanacak olan T10X’in, çekiliş sonrasında sosyal medya hesapları üzerinden canlı yayınlanması planlanıyor.

Yedek listeden asıl listeye geçemeyenler için ise 2024 yılında yeni paket ve konfigürasyon seçenekleriyle T10X siparişi verme imkanı sunulacak. Bu kullanıcılar, 2024 yılı Haziran ayına kadar herhangi bir çekilişe katılmadan akıllı cihazlarını teslim alabilecekler. Asıl ve yedek listeye giremeyen kullanıcıların ise ön ödemeleri (60.000 TL) Trumore cüzdanları üzerinden iade edilecek.

Mehmet Abacı hakkında 1024 makale
Merhaba! Gazeteci, İçerik Üreticisi ve Web Tasarımcısıyım. İnternetten bilgiye erişimi kolaylaştırmayı amaçlıyor ve içerikler üreterek blog makaleleri yazıyorum. Biltek İnternet Hizmetleri'nin kurucusuyum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*