5 Profesyonel Cv (Özgeçmiş) Örneği

Cv tartışmasız hala çok önem taşımaktadır ve yaratıcı bir şekilde oluşturulmuş bir Cv bir sonraki iş başvurunuzda size çok avantaj sağlayacaktır.

İşte işinize oldukça yarayacak 5 CV örneği:

Minimalistic Cv

Bu CV şablonu ile iyi bir izlenim yaratabilirsiniz. Bu CV’nin grafik tasarımları Patryk Korycki tarafından oluşturulmuştur. Tasarım çeşitleri ve yazı tipini seçtikten sonra becerilerinizi, ilgi alanlarınızı, öğrenim durumlarınızı ve daha birçok şeyi düzenleyebilirsiniz.

Ikone.me

Eğer yazılım becerisi ve iş geçmişinizi listelemek istiyorsanız Ikone.me tasarımı tam size göre.

Three in one

Basit ama bir o kadar da zarif bir CV şablonudur. Simge eklemek veya hobilerinizi listelemek için güzel bir örnektir. Bu şablon ile dilerseniz CV’nize zip dosyası ve kapak mektubu ekleyebilirsiniz. CV’deki tüm katmanlar iyi gruplandırılmış ve kolayca Photoshop ile düzenlenebilir.

Ultra Minimal Cv

Tasarım söz konusu olduğunda en doğru seçenektir. İş geçmişi ve iletişim şablonları düzenlemek için idealdir. Arka plan renklerini kendinize göre özelleştirebilirsiniz.

Açıklamalı Cv

Bu şablon işe girişiniz için şık biri giriş biletidir. AI formatı da mevcuttur. Özelleştirmek isterseniz birçok yazı tipini ve simgeleri kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Mehmet Abacı hakkında 1024 makale
Merhaba! Gazeteci, İçerik Üreticisi ve Web Tasarımcısıyım. İnternetten bilgiye erişimi kolaylaştırmayı amaçlıyor ve içerikler üreterek blog makaleleri yazıyorum. Biltek İnternet Hizmetleri'nin kurucusuyum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*