Elon Musk Sık Sık Tesla Fabrikasında Uyuyor!

Görünüşe göre Elon Musk, Tesla’nın hedeflerine ulaşmadan durmayacak!

Elon Musk’ın Tesla’nın görkemli fabrikasında bulunan konferans salonunda uyuduğu ve tüm gece Tesla’nın hedeflerini tutturmak üzere çalışmalar yaptığı ortaya çıktı.

Tesla, ilk çeyrek gelir raporunu yayınladı. Elon Musk’ın analistler ile yaptığı bir tele konferans sırasında “ben “şahsen” üretim hattında çok büyük zaman harcıyorum. Odam, üretim hattının en son adımında bulunuyor ve üretim hattına bitişik bir konferans salonunda sık sık kullandığım bir de uyku tulumum bulunuyor” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Elon Musk’ın uyku tulumunu yanında bulundurmasının en büyük nedeni 2018 yılına kadar 500.000 adet Tesla otomobili üretim bandından çıkarmak gibi inanılmaz bir hedeflerinin olması ve tabi ki bunun olabileceğine inanmayan şüphecilerin olması. Elon Musk, uyku tulumunu bu şüphecilere inat sürekli yanında bulunduruyor ve bu hedefi tutturana kadar da tulumu bırakmaya niyeti yok gibi.

Musk’ın bu hareketi aslında çok da yabancı olduğu bir şey değil. İlk girişimi olan At Zip2’nin ilk dönemlerini anlatan okul arkadaşı ve ortağı “ben ofise her zaman 07:30-08:00 sularında gelirdim ve o her zaman uyku tulumunda uyuyor olurdu. Kim bilir belki haftasonları burada duş bile alıyordur” şeklinde yorumlarını Elon Musk’ın biyografisinde paylaşmış.

Elon Musk bir milyarder olabilir ama bazı alışkanlıkları hiç değişmemiş gibi.

Mehmet Abacı hakkında 1024 makale
Merhaba! Gazeteci, İçerik Üreticisi ve Web Tasarımcısıyım. İnternetten bilgiye erişimi kolaylaştırmayı amaçlıyor ve içerikler üreterek blog makaleleri yazıyorum. Biltek İnternet Hizmetleri'nin kurucusuyum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*