Rüyada Elma Görmek Anlamı Nedir?

Rüyada elma görmek, yada Rüyada elma yemek, Rüyada elma ısırmak,bir hayli değişik biçimde deyimciler tarafından açıklanmaktadır. Bazı kaynaklara göre helal rızk ve karlı bir iş olarak açıklanırken bazı kaynaklara göre ise evlenmeyi isteyen bireyin evleneceğine, bireyin galibiyetli bir hayat süreceği biçiminde ifade edilir.

Rüyada Elma Görmek Ne Demek?

Rüyada elma görmek, hasılata ve bireyin muradına ermesi biçiminde açıklanmaktadır. Çoğu kaynakta bu meyveyi yediğini gören birey için evleneceği ve bol nasip sahibi olmasını ifade etmektedir. Düşte elma görmek gece uykusunda bu hayali gören şahıslar tarafından incelenmeye devam ediyor. Peki, rüyada elma görmek ne anlama kazanç?

Rüyada Elma Görmek Ne Demek

”Rüyada elma görmek” birçok kişi tarafından internet üzerinden araştırılmaya devam ediyor. Rüyasında elma gören kişi için çoğu tabircinin yorumu şöyledir; her kim rüyasında elma yediğini görürse o kişinin talihi açılır şans onun yanında olur ve yüzünü güldürür. Ve hayallerinizi gerçekleşeceği anlamına gelmektedir. Aynı zamanda rüyada elma görmek hayırlı evlat şeklinde de tabir edilmektedir.

Rüyada elma yemek

Örneğin rüyada elma yemek, kişi tüccarsa görülen elma onun kazancı ve ziraati olarak yorumlanmaktadır. Elma, barış, bereket, para ve şansın işaretçisidir. Fakat elma çürümüş veya tamamen olgunlaşmamışsa planlarınızı gerçekleştiremeyeceğiniz anlamına gelir.

Rüyada kırmızı elma görmek

”Rüyada kırmızı elma görmek” ve yemek, rüya tabircileri tarafından kişiye başka biri tarafından gelecek olan iyilik şeklinde yorumlanmaktadır. Ancak bu kişi rüya sahibinden büyük görmüş geçirmiş bir kişi olacaktır. Aynı zamanda ağaçtan kırmızı bir elma koparıp yediğini görmek kişinin hayırlı bir kız evlada sahip olacağı şeklinde tanımlanmaktadır.

Rüyada elma ısırmak

”Rüyada elmayı ısırmak ”ve iştahla yediğini görmek kazanç, fayda ve menfaat olarak yorumlanmaktadır. Aynı zamanda kişinin gerçek hayatta alacağı güzel ve sevindirici haber olarak da rüya tabircileri tarafından ifade edilmektedir.

Rüyada elma soymak

Rüyada elma soymak, kısmet bolluk ve başarı olarak yorumlanmaktadır. Elma güzel ise kısmet çok iyidir, kötü ise kısmet kötüdür. Elmanın şekline ve rengine göre de yorumlanır.

Kısacası rüyada elma görmek; genellikle iyiye yorulur ve mutluluk verici olayların habercisi olduğu düşünülür. İyiye yorumlanmaktadır. Mutluluk verici durumların yaşanacağına yorulmaktadır. Bereket ve kutsiyet atfedilen elmanın size hayırlı kısmetler, kazanç ve bereket getireceğine inanılır.

Rüyada yeşil elma görmek

Rüyada yeşil bir elma görülmesi evlâda, kırmızı renkte bir elma görülmesi büyük bir kimseden gelecek menfaate, beyaz renkte bir elma görülmesi ticarî işlerden gelecek kazanca, sarı renkte ve ekşi bir elma görülmesi hastalığı ve dermansızlığa işaret şeklinde tabir olunur. Kişinin rüyasında bir elmayı ikiye böldüğünü görmesi; iki ortak veya karı ile koca arasında ayrılık olacağına delalet eder.

Rüyada elma ağacı görülmesi toplumla iyi geçinmeye ve ibâdeti seven bir kişiye delalet eder. Bir kimsenin rüyasında bir elma ağacı diktiğini ve büyüttüğünü görmesi hayır olarak yorumlanır.

Mehmet Abacı hakkında 1024 makale
Merhaba! Gazeteci, İçerik Üreticisi ve Web Tasarımcısıyım. İnternetten bilgiye erişimi kolaylaştırmayı amaçlıyor ve içerikler üreterek blog makaleleri yazıyorum. Biltek İnternet Hizmetleri'nin kurucusuyum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*